Ogłoszenie Duszpasterskie na 30 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 24 października 2021 r.

      Trwamy w miesiącu „różańcowym”. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę nabożeństwo uroczyste o godz. 12.00. W tygodniu o godzinie 17.00 po Mszy św. Trwajmy w tej modlitwie, jeżeli nie we wspólnocie w świątyni to w naszych domach.

 

W tym tygodniu przypada tylko jedno wspomnienie w liturgii kościoła a mianowicie:

w czwartek przypada Święto św. Apostołów Szymona i Judy Apostoła.

 

Kontynuujemy katechezę o godz. 16.00

jutro spotkanie dla najmłodszych

          we Środę grupa średnia

          w piątek grupa najstarsza. Przy tej okazji dziękuję serdecznie właśnie tej grupie, która w ostatni piątek i sobotę posprzątała wokół zaniedbanych grobów na naszym cmentarzu.

W porozumieniu z o. Przeorem dokonano przesadzenia „wybujałych” róż w alei prowadzącej do pomnika św. Jana Pawła II i zasadzenia nowych krzewów i kwiatów. Bardzo dziękujemy pomysłodawczyniom za pomysł, pieniądze i realizację. Te podziękowania składam p. Oksanie Suszko, p. Genowefie Kotla i p. Marii Żuk. Również p. Marii Unijat za pomoc przy realizacji tego pomysłu.

Jak zwykle i z całego serca składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, a także za dary i ofiary do kuchni klasztornej.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia. Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.

Módlmy się o nowe powołania z naszej parafii i o ustanie pandemii, o pokój na  świecie i Ukrainie, w intencji wszystkich obchodzących w tym tygodniu imieniny, urodziny czy jakiekolwiek jubileusze. Polecajmy naszych zmarłych przed Uroczystością Wszystkich Świętych i Wspomnieniem Wszystkich Zmarłych.